Cestování za Erotikou

               Cestovn za erotikou
 

KONTAKT

Cestování za Erotikou


Vítězslava Nováka 949
539 73, Skuteč
IČ: 76396037
info@cestovanizaerotikou.cz
+420 608 222 713

SWINGERS KATALOG [PDF]
GAY/LESBIAN KATALOG [PDF]

poptavka
Obchodní podmínky

Swingers dovolená

swingers

Swingers není jen skupinový sex, ale je to především o vyzkoušení nevšedních sexuálních zážitků. Zkusit, dívat se, nebo být viděn. Můžete si vybrat s kým si chcete užívat a s kým ne, je to pouze na Vás. NE znamená ne a není považováno za urážku. Vše co se odehrává je zcela dobrovolné. Na swingers se páry a ženy chodí uvolnit, nemyslet a oddávat se vzrušení, zažít napětí, nevšední a nepoznané pocity. Ti, kdo přijdou na swingers-party, vědí, že tu jsou kvůli sexu a tak rychle  odpadávají bariéry studu a jakéhokoli vysvětlování. Všichni jsou zde za stejným účelem a záleží jen na vzájemných sympatiích, s kým večer strávíte. Je spousta lidí a párů, kteří na swingers večírkách a dovolenách našli koření svého sexuálního života, našli nové přátele a setkávají se při těchto akcích.

Samozřejmostí každé swingers párty je dodržování pravidel bezpečného sexu, a proto je v každé místnosti naleznete dostatek kondomů i lubrikačních gelů. Nikdo zkušený z nebe nespadl a tak jsou pro začátečníky připravené speciální voyeur místnosti, kde můžete sledovat dění v dalších pokojích a nikdo Vás při tom nebude rušit. Záleží jen na Vás, jestli zkusíte poznat nové zážitky zapojíte se do společné zábavy nebo budete jen spolu. Každá další návštěva swingers Vás může posunout jenom dál. Noví lidé, nové zážitky, nové obzory. Pro stydlivější je swingers jistá forma adrenalinu a také tak lehká škola proti stydlivosti. Jiní si na swingers akcích nacházejí nové přátele, relaxují a odreagovávají se. Swingers je forma zábavy, trávení volného času i způsobu života.

Pro všechny nabízené resorty a plavby platí individuální kalkulace. Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

dovolená za erotikou

Eurovíkendy

v tradičních městech erotikya sexu: Barcelona, Stockholm,Lisabon, Paříž, Sydney, Rio de Janeiro, New York,a další..

 

Oceánské plavby pro Swingers

Úžasná dovolená na luxusní lodi, nádherný relax, odpočinek a sex kdykoli Vás napadne. Nezapomenutelné zážitky a skvělé služby. To je nový druh zábavy a dovolené. Vhodné zejména pro neostýchavé jedince, volnomyšlenkářské páry a příznivce swingers zábavy. Swingers plavby jsou způsobem trávení jedinečné dovolené pro aktivní jedince, s lehkou příchutí adrenalinu a touhou poznávat každý den jiná místa. Zkušený kapitán, přátelští lidé. Co takhle změnit návyky a přestat jezdit na jedno místo u moře, kde už vás to stejně už moc nebaví. Pojeďte s námi zažijete mít mnohem víc než jste si dovedli doposud představit.

Celebrity Century

Termín: 03. 05. - 10. 05. 2014
Plavba Celebrity Century začíná v  Los Angeles. Během swingers plavby navšívíte například Los Cabos, Puerto Vallarta a  Ensenada.
Cena od 12. 000,- Kč

Menage a Asia / Thajsko

Termín: 27. 07. - 04. 08. 2014
Singapore + ostrovy Thajska: Ko Phi Phi, Krabi, Phuket, Phi Phi Leh.
Cena od 10. 000,- Kč

Independence of the Seas

Termín: 15. 11. - 22. 11. 2014
Haiti - Honduras - Cozumel
Cena od  9. 000,- Kč

Rio Cruise, Azamara Journey

Termín: 03. 01. - 10. 01. 2015
Samba - Swingers - Tango - Brazílie - Uruguay - Argentina
Cena od  30. 000,- Kč 

Pobyty u moře

v evropských i exotických zemích jako jsou:

Cap d´Agde
Costa del Sol
Gran Canaria
Ibiza
Lanzarote
Lesbos
Madeira
Mallorka
Malta
Mykonos
Rab
Santorini
Sicílie
Sitges
Tenerife

Bali
Bangkok
Ko Chang
Ko Lanta
Ko Samui
Krabi
Pattaya
Phuket

Cancún
Dominikánska republika
Key West
Kuba
Maledivy

Keňa
Mauritius

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

 

Začínají vás partnerské domácí postelové scény nudit? Sžírá vás stereotyp? Chcete zkusit něco nového a netradičního? Pak odhoďte stud a stereoptyp doma a vyrazte na swingers párty.

Info pro nezasvěcené

Swingers párty znamená skupinový sex několika párů nebo jednotlivců organizovaný na různých setkáních. Účastníci swingers setkání mohou měnit své partnery, ale také nemusí. Vše je pouze na nich. Není tedy pravidlem, že by muselo nutně docházet ke střídání partnerů a sexu s někým cizím. Záleží vždy na tom, jak se páry domluví. Řada lidí tam jde jen proto, aby se mohli milovat se svým partnerem a zároveň se dívat na jiný milenecký pár. Za účast na swingers párty se platí. Přístup tam mají pouze samotné ženy nebo páry, ale ne samotní muži. Pouze výjimečně se pořádají extra speciální párty tohoto druhu, kam smějí i samotní muži.

 

Jak to vzniklo

Historie swingers párty má své počátky v dobách druhé světové války. Význam swingers se tehdy údajně používal jako označení pro elitní skupinu pilotů U. S. Airforce. Tito piloti byli natolik bohatí, že si mohli dovolit nechat své manželky bydlet poblíž vojenských základen. Jejich pracovní nasazení v boji je ale psychicky natolik vyčerpávalo, že střídání partnerek či manželek, a později dokonce skupinový sex, se pro ně stal společensky přijatelný.

Vedle celé řady jiných starostí nechtěli řešit ještě partnerské problémy, proto si povolovali navzájem téměř cokoli. Tato "zvyklost" přetrvala až do korejské války, kdy se společnými sexuálními večírky začala zabývat média.

Teprve velká medializace tohoto rádoby skandálu se stala podnětem pro vznik prvních veřejných swingers klubů. V roce 1979 byla dokonce založena asociace swingers klubů, tzv. NASCA, která funguje dodnes. Jejím zakladatelem byl dr. McGinley.

 

Proč zajít na swingers?

Důvodů, proč lidé na takové akce chodí, je více. Pro stydlivější je to jistá forma adrenalinu a také tak trochu škola proti stydlivosti. Jiní si ve swingers klubech nacházejí nové přátele, relaxují a odreagovávají se. Je to i jistá forma zábavy a trávení volného času.

 

Doporučená pravidla

Vedle všeobecně závazných pravidel fungování swingers klubů, jako jsou poplatky a zákaz vstupu samotným mužům, se doporučuje před návštěvou klubu společně v páru domluvit si i vlastní pravidla. Takováto zábava totiž může partnerský vztah posílit, ale také zcela zlikvidovat.

 

Před návštěvou:

  • stanovte, zda se budete milovat pouze spolu, nebo i s cizími partnery
  • cizí partnery si navzájem schvalujte
  • neberte si soukromé kontakty domů
  • zapomeňte na city a nezamilujte se

 

Psycholog hodnotí

Swingers párty má svá pozitiva, ale stejně tak i své stinné stránky. Na swingers párty můžete jít jen v případě, že jste si partnerem nebo partnerkou stoprocentně jisti. Pokud je vztah v krizi a nerozumíte si nebo na sebe silně žárlíte, můžete čekat, že po návštěvě swingers klubu se rovnou rozejdete. Pokud si ale vzájemně důvěřujete a neřešíte ve svém vztahu zrovna žádné závažné problémy nebo jste alespoň dostatečně tolerantní, může být návštěva swingers klubu pro vás dobrou zábavou.