Cestování za Erotikou

               Cestovn za erotikou
 

KONTAKT

Cestování za Erotikou


Vítězslava Nováka 949
539 73, Skuteč
IČ: 76396037
info@cestovanizaerotikou.cz
+420 608 222 713

SWINGERS KATALOG [PDF]
GAY/LESBIAN KATALOG [PDF]

poptavka
Obchodní podmínky

Dovolená pro gaye

gay travelVítejte na stránkách Cestování za Erotikou, v sekci zaměřené výhradně pro gay komunitu. Dokážeme pro Vás zajistit dovolenou ve více než 30 destinací na 4 kontinentech. V naší nabídce Cestování za erotikou jsou zařazeny zejména gay friendly hotely. Protože se jedná především o individuální zájezdy, sestavíme Vám zájezd na míru vašeho očekávání. Zajistíme ubytování a letenky za aktualní ceny, protože cena zájezdů a letenek se v průběhu roku mění.

Pro všechny nabízené resorty a plavby platí individuální kalkulace. Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků.

Pevně věříme, že si z  naší nabídky zájezdů vybere ten praví a prožijete s námi krásnou dovolenou. Z naší strany Vám zaručujeme profesionální služby a naprostou diskrétnost při vyřízení Vaší objednávky a následného pobytu.

 dovolená za erotikou

Eurovíkendy

v tradičních gay a lesbických městech: Barcelona, Stockholm,Lisabon, Paříž, Sydney, Rio de Janeiro, New York,a další..

 

Oceánské gay plavby

Cena od:  39 990,- Kč

CENA ZAHRNUJE: 7 nocí ve vnitřní kajutě, plnou penzi vč. vybraných nápojů, přístup na kulturní a sportovní akce pořádané během plavby přístavní taxy

CENA NEZAHRNUJE: leteckou přepravu do místa vyplutí a z místa připlutí, cestovní pojištění transfery z /na letiště, fakultativní výlety, sportovní kurzy, delegátský servis
Technická data:

Celebrity Solstice
Délka: 1.033 stop
Počet palub: 11
Kapacita pasažérů: 2 852 osob
Kapacita posádky: 1.050 osob
Maximální rychlost: 24 uzlů


 

PROGRAM:

1. den (17.10.) LOS ANGELES (KALIFORNIE - USA)

Vlastní í doprava do přístavu ( na vyžádání vám zajistíme letenky a transfery), nalodění a v 17:00 vyplutí z Los Angolského přístavu San Pedro. Los Angeles se rozrostlo z malé vesničky, kterou zavozili Španělé v roce 1781. Dnes je to druhé největší město USA a zároveň světové centrum obchodu, zábavy, kultury a technologií. Díky Hollywoodu je známé jako město zábavy a centrum světového filmu a hudebního průmyslu.

2. den (18.10.) PLAVBA NA LODI

3. den (19.10.) CABO SAN LUCAS (MEXIKO)

Toto čím dál více populární letovisko na nejjižnějším cípu Baja California je rájem potápění, šnorchlování a rybolovu. Ideální místo k odpočinku a relaxaci. Cabo nabízí jedny z nejhezčích pláží na poloostrově a k hlavním turistickým atrakcím patří slavný kamenný oblouk El Arco, nádhrný skalní útvar. Cabo San Lucas je oblíbeným úkrytem bohatých a slavných celebrit.

4. den (20.10.) MAZATLAN (MEXIKO)

Největší obchodní přístav Mexika, který se stává rok od roku více oblíbeným turistickým letoviskem. Může se pochlubit dlouhou písečnou pláží, tradičním centrem s velkým množstvím obchodů, barů a restaurací a zachovalou koloniální čtvrtí.

5. a 6. den (21.10. a 22.10.) PUERTO VALLARTA (MEXIKO)

Oblíbená destinace, která přitahuje gaye nejen z USA. V letovisku najdete zvláštní kombinaci atmosféry starého Mexika, zlatých písečných pláží a krásného počasí. V malebných uličkách centra najde obchůdky s tradičním ručně vyráběným zbožím, gay restaurace, bary a kluby.

7. den (23.10.) PLAVBA NA LODI

8. den (24.10.) LOS ANGELES (KALIFORNIE - USA)

Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Cena od: 59 590,- Kč

CENA ZAHRNUJE: 9 nocí ve vnitřní kajutě, plnou penzi vč. vybraných nápojů, přístup na kulturní a sportovní akce pořádané během plavby přístavní taxy

CENA NEZAHRNUJE: leteckou přepravu do místa vyplutí a z místa připlutí, cestovní pojištění transfery z /na letiště, fakultativní výlety, sportovní kurzy, delegátský servis
Technická data:

Celebrity Equinox
Délka: 1.033 stop
Počet palub: 11
Kapacita pasažérů: 2 850
Maximální rychlost: 24 uzlů


 

PROGRAM

1. den BENÁTKY
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 17.00. Benátkám, které leží v laguně se říká tzv. „La Serenissima“ („poklidná“), i když Benátky mají za sebou docela bouřlivou historii. Benátky jsou řazeny mezi jedinečná města. Jsou vybudované na sto osmnácti ostrůvcích v močálové laguně obklopené vodami Jaderského moře. Symbolem Benátek jsou černé štíhlé loďky, gondoly, díky nimž dostaly Benátky svůj typický romantický nádech. Loďky jsou vyráběné ručně z devíti druhů dřeva a svou stavbou jsou uzpůsobené pro plavbu úzkými kanály.

2. den DUBROVNÍK
Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska, starobylé město s přístavem čítající 50 000 obyvatel. Leží v jižním cípu Dalmácie chráněn horou Srđ a vyniká příjemným mírným podnebím a bujnou středomořskou vegetací. Díky jednomu z nejcennějších stavebních komplexů v jihovýchodní Evropě byl v roce 1979 zapsán na seznam kulturního dědictví UNESCO.


3. den KORFU

 Druhý největší jónský ostrov je nazývaný též „smaragdový“ díky bezpočtu olivovníků, cypřišů, pinií a citrusů, které pokrývají skoro celý ostrov. Pobřeží je pak lemováno bezpočtem malebných vesniček, přístavů s rybářskými bárkami a tavernami s výbornou tradiční kuchyní, ouzem a vínem. Hlavní město Kerkyra je známé především pro své staré město – labyrint úzkých uliček vklíněný mezi dvě pevnosti.

4. den PLAVBA NA LODI

5. a 6. den ISTANBUL
Istanbul je skutečná směska národností a neuvěřitelného množství lidí. Istanbul je bez lidí jen po ránu, kolem osmé jsou již ulice plné lidí. A to jak v létě, tak v zimě. Nejzajímavější místa se dají navštívit na relativně malé ploše. To je jedna ze skutečných výhod Istanbulu. Téměř všechny významné památky se nacházejí ve čtvrti Sultanahmet. Hagia Sophia, Modrá mešita, Velký bazar a mnoho dalších.

7. a 8. den MYKONOS
Mykonos patří k nejoblíbenějším řeckým ostrovům, hlavně mezi mladými a bohatšími, kteří si užívají zdejší pláže a bujarý noční život. Hlavní město Mykonos Town je centrem veškerého dění na ostrově. Přístavní čtvrť hlavního města je označována jako Malé Benátky, protože zdejší domky jsou postaveny přímo na kraji moře.

9. den SANTORINI
Asi nejznámější kykladský ostrůvek sopečného původu o rozloze pouhých 83 km2. Tento romantický ostrov má každému co nabídnout. Průzračné moře, široké pláže s černým lávovým pískem, taverny s úchvatným výhledem na západ slunce, nebo typické modrobílé kostelíky.

10. den ATÉNY
Během návštěvy této řecké metropole můžete obdivovat spoustu antických památek. Město bylo dvakrát hostitelem letních olympijských her. Pireus určil roku 493 před Kristem Themistokles jako přístav pro město Atény; dnes je třetím největším přístavem Středomoří. V Aténách by žádný cestovatel neměl opomenout návštěvu Akropole a staré části Plaka. Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Cena od: 45 990,- Kč

CENA ZAHRNUJE: 10 nocí ve vnitřní kajutě, plnou penzi vč. vybraných nápojů, přístup na kulturní a sportovní akce pořádané během plavby přístavní taxy

CENA NEZAHRNUJE: leteckou přepravu do místa vyplutí a z místa připlutí, cestovní pojištění transfery z /na letiště, fakultativní výlety, sportovní kurzy, delegátský servis
Technická data:

Holland America – Eurodam
Délka: 936 stop
Počet palub: 11
Posádka: 929
Kapacita pasažérů: 2 104
Maximální rychlost: 23,9 uzlů


 

PROGRAM

1. den KODAŇ
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 17.00. Kodaň Vás překvapí svým poklidným tempem, které snad nejlépe ztělesňuje atmosféra nádvoří královských paláců. Nejlepším dopravním prostředkem v Kodani je chůze. Této metropoli Dánska se podařilo zachovat si půvab a charakter malé rybářské vesnice a čistý skandinávský design. Určitě projděte rušný Strget a prozkoumejte Tivoli.

2. den PLAVBA NA LODI

3. den TALLINN
Hlavní město Estonska, je jedním z nejstarších měst na pobřeží Baltského moře. Část města zůstala nezměněna od doby svého založení před 600 lety, proto si určitě ne - nechte ujít romantickou procházku po těchto architektonických divech. V nové části města najdete parky, muzea, sportovní centra, restaurace a kavárny.

4. a 5. den PETROHRAD
Mnozí srovnávají velkolepou atmosféru a krásu Petrohradu s Benátkami či Paříží. Toto město je však kategorií a měřítkem samo pro sebe. Údajně bylo město postaveno, aby se podobalo západním metropolím jako je Londýn nebo Paříž. Když ho jednou uvidíte, budete souhlasit, že je to ztělesněním ruského imperia. Elegantní fasády, slavné katedrály, obrovské rezidence postavené Petrem Velikým, komplex paláců a parku z doby Kateřiny Veliké a několik nádherných náměstí navržených italskými a francouzskými architekty (vízum do Ruska nelze při plavbách zajistit předem, při koupi fakultativního výletu je vízum zahrnuto v ceně).

6. den HELSINKY
Architektura Helsinek zahrnuje mnoho stylů od středověku, přes neklasicistní období až po vynikající ultramoderní tvorbu finských architektů Aalto a Saarinena. Helsinky jsou charakteristické dvěma jevy, výrazným přírodním koloritem, (především krásné zahrady a parky) a symetrickým vzorem uspořádání ulic, který spíše než Evropu připomíná americká velkoměsta.

7. den STOCKHOLM
Město leží na 14 ostrovech a s pevninou je propojeno padesáti mosty. Mezi ostrovy je voda tak čistá, že by se dalo plavat i v samotném centru. Určitě si nenechte ujít nejznámější turistickou atrakci Sockholmu královský palác o 600 místnostech, nebo plavbu po kanálech mezi ostrovy či návštěvy hotelu Nordic Sea, kde můžete ochutnat nápoje z pohárů z ledu.

8. a 9. den PLAVBA NA LODI

10. den AMSTERDAM
Směs historického kouzla a kosmopolitního vkusu je stejně fascinující jako jedinečná architektura a mix kultur v této holandské metropoli. V tomto termínu zde bude probíhat Gay Pride Party.

11. den AMSTERDAM Snídaně.
Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Cena od: 45 990,- Kč

CENA ZAHRNUJE: 9 nocí ve vnitřní kajutě, plnou penzi vč. vybraných nápojů, přístup na kulturní a sportovní akce pořádané během plavby přístavní taxy

CENA NEZAHRNUJE: leteckou přepravu do místa vyplutí a z místa připlutí, cestovní pojištění transfery z /na letiště, fakultativní výlety, sportovní kurzy, delegátský servis
Technická data:

Celebrity Equinox
Délka: 1.033 stop
Počet palub: 11
Kapacita pasažérů: 2 850
Maximální rychlost: 24 uzlů


 

PROGRAM:

1. den ATÉNY
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 17.00. Během návštěvy této řecké metropole můžete obdivovat spoustu antických památek. Město bylo dvakrát hostitelem letních olympijských her. V Aténách by žádný cestovatel neměl opomenout návštěvu Akropole a staré části Plaka. Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

2. den PLAVBA NA LODI

3. a 4. den TEL AVIV
Tel Aviv je metropole Izraele založená na začátku 20. století. Rozkládá se na 14 km dlouhém pobřežním úseku. Tvoří ho moderní centrum s výškovými budovami a dlouhé pláže. Kromě toho zde najdete obrovská nákupní centra, exotické trhy a zábavní podniky. Každý si zde přijde na své.

5. den PLAVBA NA LODI

6. den MESSINA
Největší italský ostrov, který je již staletí nazýván „ostrovem Slunce“. Symbolem Sicílie je největší činná sopka v Evropě – Etna. Sicílie je turisticky velmi vyhledávanou oblastí po celý rok a to především díky krásné přírodě, jedinečným dlouhým písčitým plážím a velkému množství památek. Především zachovalým antickým chrámům a originálním stavbám novorománského období. Messina je třetím největším městem na Sicílii a je hlavním městem stejnojmenné provincie. Přezdívá se jí „brána Sicílie“.

7. den NEAPOL
Vidět Neapol a zemřít. Neapol je město jedinečných krás, kde ještě i dnes můžete pocítit a pozorovat něco ze starověké a středověké podoby světa. Jednou z dominant kraje je sopka Vesuv, tyčící se nad Neapolí a okolím. Město má velmi dlouhou historii, je více jak 3000 let staré. A tak není divu, že je v Neapoli mnoho historických památek a muzeí. Je to město pizzy, opery, rušných tržnic, fotbalu, ale také uliček s prádelními šňůrami a obyvatel s jižanským temperamentem a výraznou gestikulací. Asi pul hodiny od Neapole se nachází úpatí Vesuvu a zbytky starověkého města Pompeje.

8. den ŘÍM (CIVITAVECCHIA)
Řím, jinak také po právu nazývaný Věčným městem, Vás přivítá s otevřenou náručí, náručí, ze které se Vám jen tak nepodaří a hlavně nechce vymanit. Odvážně se pustíte do labyrintu spletitých a pizzou provoněných uliček a budete si připadat jak v právě otevřené učebnici dějepisu. Řím je ale také moderní a pulsující město s bezpočtem přeplněných kaváren, módních obchodů a restaurací.

9. den MARSEILLE

10. den BARCELONA
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

 

Pobyty u moře

v evropských i exotických zemích jako jsou:

Cap d´Agde
Costa del Sol
Gran Canaria
Ibiza
Lanzarote
Lesbos
Madeira
Mallorka
Malta
Mykonos
Rab
Santorini
Sicílie
Sitges
Tenerife

Bali
Bangkok
Ko Chang
Ko Lanta
Ko Samui
Krabi
Pattaya
Phuket

Cancún
Dominikánska republika
Key West
Kuba
Maledivy

Keňa
Mauritius